ua en ru

Усик - Гловацького: онлайн-трансляція

Усик - Гловацького: онлайн-трансляція Фото: Усик - Гловацького онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Бой Усик - Гловацки. Онлайн-трансляція боксу Усик - Гловацького почнеться РБК-Україна в 21:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

Українець Олександр Усик у Польщі зіграє з місцевим чемпіоном світу Кшиштофом Гловацький в бою за чемпіонський пояс WBO.

17 вересня, 20:30
Гданськ, "Ерго Арена"

Бокс Олександр Усик - Кшиштоф Гловацького - онлайн-трансляція

Один із найбільш очікуваних боїв року для всіх українських любителів боксу. Непереможний українець Усик вже у своєму десятому бою професійно кар'єри спробує виграти пояс чемпоинский. Враховуючи унікальність спроби, суперник був більш, ніж гідний.

Кшиштоф Гловацького довгий час не бився за межами Польщі. Але вже в першому своєму бою за кордоном зумів створити сенсацію, перемігши на той момент чемпіона світу Марко Хука. І це при тому, що обидва боксери побували в нокдауні.

Обидва спортсмени дуже зосереджено готуються до бою. Обидва розуміють ціну поразки і мають намір боротися тільки за перемогу. Ми ж будемо сподіватися иверить, що переможно підняти руки після бою зможе саме український боксер.

Усик - Гловацького: онлайн-трансляція

Фото: Кшиштоф Гловацького

Чемпіон світу Кшиштоф Гловацького:

"Усик не такий крутий, яким він себе представляє. Якщо йому потрібен психолог, то йому не вистачає впевненості та ментальної сили. Мені ж психолог не потрібен. Єдиний мій психолог – це моя голова".