USAID пропонує Україні допомогу в розбудові системи реєстрації прав на нерухомість.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) пропонує Україні надати допомогу з розбудови єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Про це йшлося під час робочого візиту представників Проекту до Міністерства юстиції України, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Співпрацю пропонується налагодити у рамках проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність», що реалізується в Україні.

Як наголошувалося у ході перемовин, саме відсутність єдиної системи реєстрації прав на нерухомість знижує інвестиційну привабливість української економіки. Створення сучасної єдиної системи державної реєстрації прав на нерухоме майно створить надійну систему захисту прав фізичних та юридичних осіб, що сприятиме покращенню інвестиційного клімату в країні.

У ході зустрічі сторони домовилися про розроблення проекту угоди щодо співпраці по створенню системи реєстрації прав на нерухоме майно.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся