Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу

У матчі Чемпіонату світу збірна Уругваю змогла обіграти англійську команду.

Суарес, 39, 85 - Руні, 75
Уругвай: Муслера, Перейра, Годін, Хіменес, Касерес, Родрігес, Аревало Ріос, Гонсалес, Лодейро, Кавані, Суарес
Англія: Харт, Джонсон, Ягелка, Кехілл, Бейнс, Джеррард, Хендерсон, Уелбек, Руні, Стерлінг, Старрідж

Фінальний свисток! Англія, до побачення!

90+3 хв. Джеррад зважився на перший дальній удар у матчі - м'яч пройшов мимо воріт.

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу89 хв. Куатес виходить замість Суареса, у якого невелике ушкодження.

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу85 хв. СУАРЕС!!! Отримав Луїс м'яч після скидки на хід Кавані, увійшов у штрафний майданчик і з гострого кута сильним ударом відправив м'яч над Хартом!

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу79 хв. Фусилья виходить на поле - Гонсалес пішов відпочивати.

78 хв. Момент у Старріджа! Отримав м'яч форвард в центрі штрафному майданчику, розвернувся і пробив - Муслера дістав цей м'яч!

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу75 хв. Руні!!! Зрівнює рахунок Англія! Джонсон прострілив справа уздовж воріт і Уейн спокійно переправив м'яч у ворота!

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу71 хв. Лаллана виходить замість Уелбека.

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу68 хв. Джеррард відзначився грубим фолом на чужій половині поля.

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу67 хв. Лодйеро в грі поміняє Стуані.

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу65 хв. Барклі вийшов замість Стерлінга.

60 хв. Забрали ініціативу англійці. Набагато більше вони атакують, постійно подаючи в штрафну Уругваю.

54 хв. Уелбек прострілив зліва, м'яч опинився у Руні, який розвернувся і пробив, але Муслера врятував свою команду!

52 хв. Кавані! Лодейро видав пас на хід Единсону, але гравець ПСЖ пробив мимо воріт.

49 хв. Кавані зумів прийняти м'яч у штрафному після пасу Суареса і відкотив під удар Лодейро, але Джеррард заблокував удар уругвайця.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

45 хв. Виконали цілий ряд подач в штрафну англійці, але нічого цим не домоглися.

41 хв. Руні вивів Старріджа на ударну позицію, але з пострілом нападника впорався Муслера.

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу39 хв. ГОЛ!!! Виходить вперед Уругвай! Пройшла контратака південноамериканців і Кавані виконав м'який навіс на голову Суареса, який пробив в протихід Харту.

36 хв. Надто дорожать команди. Розуміють, що ціна помилки надто висока. Це дуже сковує дії обох команд.

31 хв. Ух! Після подачі зі штрафного Руни бив головою, але врятувала хрестовина Уругвай!

26 хв. Після розіграшу кутового Кавані бив з центру штрафного майданчика, але по воротах не влучив.

22 хв. Зменшили темп команди. Тепер матч в основному проходить у центрі поля.

16 хв. Родрігес мав класний момент, коли у нього відкотився м'яч на лівий край штрафного, звідки той пробив - м'яч пройшов трохи вище воріт.

11 хв. Класно бив зі штрафного Руні, але м'яч пролетів в сантиметрах від лівої "дев'ятки".

Уругвай - Англія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу9 хв. Годін зіграв рукою практично на лінії власного штрафного.

7 хв. Динамічно йде гра. Обидві команди досить швидко проходять центр поля і навіть заходять у штрафні один одного, але створити момент поки не вдається нікому.

3 хв. Муслера несподівано не зміг з першого разу забрати досить простий пас від Джеррарда на хід Старріджу. Але все одно він випередив нападника.

Прозвучали гімни обох країн. Матч розпочався!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Уругвай - Англія.

Перед грою Уругвай - Англія у групі В наступний порядок:

1. Коста-Ріка - 3 очки
2. Італія - 3 очки
3. Англія - 0 очок
4. Уругвай - 0 очок

Обидві команди невдало розпочали свої виступи на Чемпіонаті світу. І Уругвай, і Англія свої перші матчі програли.

Південноамериканці грали з Коста-Рікою і першими вийшли вперед зусиллями Кавані. Але голи Кемпбелла, Дуарте і Уреньи принесли перемогу коста-риканцям і першу сенсацію на турнірі.

У матчі Італія - Англія глядачі побачили захоплюючу гру, в якій італійська команда діяла просто чудово. Вони й відкрили рахунок голом Маркізіо, на який англійці відповіли точним ударом Старріджа. А перемогу "скуадри адзурри" приніс точний удар Балотеллі головою.

Рой Ходжсон, головний тренер збірної Англії:

"Ти можеш чудово виступати в своїй лізі, але для здобуття справжньої величі потрібно проявити себе на чемпіонаті світу. Але у Луїса Суареса є потенціал, це чудовий футболіст, але саме на такому турнірі слід демонструвати свої найкращі якості".

Даніель Старрідж, нападник збірної Англії:

"Я збираюся зробити все, що в моїх силах, щоб виграти звітну гру. Але збираюся діяти тільки в рамках правил. Я не буду пірнати, не збираюся навмисно грати руками, просто тому що це не природно для мене. Ми - чесна країна і збирається домагатися свого чесним шляхом. При всій повазі до інших країн, зрозуміло. Ми завжди граємо в рамках правил і ніколи не порушуємо букву закону. Принаймні, я так вихований. Нам не подобається вигравати обманним шляхом, бо вважаємо за краще грати чесно".

Дієго Форлан, нападник збірної Уругваю:

"Ми опинялися в таких ситуаціях і раніше. Не бачу причин, які не дозволили б нам подолати виниклі труднощі. Це футбол, і в цьому виді спорту може трапитися все, що завгодно. Нам ще належить провести два матчі, і ми постараємося показати у них стовідсотковий результат. Так, нам потрібно провести роботу над помилками, але у нас все ще залишаються шанси на вихід з групи".