Рівень безробіття в Україні в листопаді трохи підвищився

Рівень безробіття в Україні в листопаді трохи підвищився
Фото: безробіття зростає (РБК-Україна)

У листопаді Держслужба зайнятості зареєструвала 309 тис. Безробітних

В Україні (без урахування тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції) в листопаді 2017 р рівень безробіття в порівнянні з попереднім місяцем підвищився і склав 1,2%. Про це повідомляє Державна служба статистики України (Держстат).

У листопаді 2017 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 309 тис. безробітних (проти 281,9 тис. місяцем раніше). Таким чином, кількість безробітних збільшилася на 27,1 тис. осіб.

При цьому 240,1 тис. осіб з числа зареєстрованих безробітних отримували допомогу по безробіттю.

Середній розмір допомоги на одного безробітного в листопаді 2017 р. склав 2 тис. 174 грн, що на 37 грн більше, ніж у жовтні.

Серед міського населення зареєстровано 179 тис. безробітних, серед сільського - 130 тис. При цьому серед жінок зареєстровано 177,6 тис. безробітних, серед чоловіків - 131,4 тис.

Нагадаємо, в середині листопада віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що за минулий рік кількість безробітних в Україні скоротилася на 60 тисяч.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся