ua ru

В Умань для охорони публічного порядку прибув загін поліцейських з Ізраїлю

В Умань для охорони публічного порядку прибув загін поліцейських з Ізраїлю Фото: ізраїльські поліцейські (ch.npu.gov.ua)

Ізраїльські поліцейські будуть нести службу спільно з українськими правоохоронцями

В Умань (Черкаська область) для охорони публічного порядку прибув загін поліцейських з Ізраїлю. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції у Черкаській області.

"В Умані розпочав свою місію загін поліцейських країни Ізраїль. Загалом прибуло 17 правоохоронців. Ізраїльські поліцейські будуть нести службу спільно з українськими правоохоронцями", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, керівник зведеного загону правоохоронців Віктор Іванько наголосив на необхідності бездоганного несення служби у боротьбі зі злочинністю та охорони публічного порядку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Умань (Черкаська область) на святкування єврейського Нового року прибули понад 30 тис. хасидів.

Дотримання публічного порядку та безпеки громадян в місцях компактного перебування та проживання паломників-хасидів та здійснення культових заходів забезпечує зведений загін працівників поліції цілодобово.