Укрзалізниця ухилилася від сплати близько 2 млрд. гривень податків, - ДФС

НовиниЕкономіка    24.10.2016 - 10:10
Фото: "Укрзалізниця" неуплатила близько 2 млрд гривень податків
Фото: "Укрзалізниця" неуплатила близько 2 млрд гривень податків

Проведення фіктивних трансакцій дозволило недоплатити державі понад 200 млн гривень податків

"Укрзалізниця" ухилилася від сплати податків майже на 2 млрд. гривень. Про це заявив голова Офісу великих платників Державної фіскальної служби Євген Бамбизов на сторінці ДФС в Facebook.

За його словами, в результаті перевірки "Укрзалізниці" встановлено факт ухилення від сплати податків на більш ніж 1,5 млрд. гривень. Крім того, одна зі структур "Укрзалізниці" "Укрзалізничпостач" неуплатила державі близько 350 млн гривень податків.

"Нещодавно нами була закінчена перевірка Укрзалізниці, і встановлено ухилення від сплати податків більш ніж 1,5 млрд гривень, у тому числі за рахунок проведення фіктивних трансакцій понад 200 млн гривень. Крім цього, нами було встановлено та доведено в суді ухилення від сплати податків однією з структур "Укрзалізниці", це "Укрзалізничпостач" на суму близько 350 млн гривень", - зазначив Євген Бамбизов.

 
Укрзалізниця ухилилася від сплати податків на майже 2 млрд грн

УКРЗАЛІЗНИЦЯ УХИЛИЛАСЯ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ НА МАЙЖЕ 2 МЛРД ГРН. Про це заявив голова Офіс великих платників ДФС Євген Бамбізов (Евгений Бамбизов). "Нещодавно нами була закінчена перевірка Укрзалізниці, та встановлення ухилення від сплати податків на понад 1,5 млрд. грн, у тому числі за рахунок проведення фіктивних транзакцій понад 200 млн грн. Окрім цього, нами було встановлено і вже доведено у суді ухилення від сплати податків однією із структур Укрзалізниці, це Укрзализничпостач на суму біля 350 млн грн", - зазначив Євген Бамбізов. #Укрзалізниця #ДФС

Опубліковано Державна фіскальна служба України 23 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, 21 жовтня СБУ викрила багатомільйонну корупційну схему в "Укрзалізниці".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся