"Укрзалізниця" протягом 2017-2018 років буде розділена на 5 компаній

"Укрзалізниця" протягом 2017-2018 років буде розділена на 5 компаній
Фото: "Укрзалізниця"

Інвестиції в ж/д галузь за п'ять років складуть 130-150 млрд гривень

ПАТ "Укрзалізниця" протягом 2017-2018 років буде розділена на п'ять компаній. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"Стратегією розвитку передбачено продовження процесу реформування галузі шляхом побудови вертикально інтегрованої структури. Зокрема, будуть створені компанії за напрямками діяльності, а не за регіональним принципом, як було раніше. Бізнес-модель ПАТ "Укрзалізниця" буде побудована на п'яти бізнес-вертикалях: вантажні перевезення та логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво та сервіс. Протягом поточного та наступного років будуть створені усі компанії за сегментами ринку", - йдеться в повідомленні.

Так, у вантажному секторі, крім традиційних перевезень будуть створені окремі компанії термінальних послуг, логістики і інтермодальних перевезень. Передбачається, що до 2021 року частка ринку контейнерних перевезень залізницями збільшиться з 29% до 45%. Концепцією розвитку також передбачено прямий вихід "Укрзалізниці" на ринок транспортних послуг Європейського союзу, розвиток міжнародних транспортних коридорів.

У пасажирському секторі в 2018 році буде створено шість регіональних компаній з приміських перевезень і вокзальна компанія. Повідомляється, що передбачено придбання нового рухомого складу, оптимізація його використання, впровадження нових стандартів обслуговування пасажирів.

В тяговому рухомому складі буде створена окрема компанія, оператор тяги. За п'ять років планується придбати 250 нових локомотивів і провести модернізацію локомотивів.

У цілому , повідомляється, що інвестиції в галузь за п'ять років складуть 130-150 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв, що цей рік повинен стати роком завершення корпоратизації ПАТ "Укрзалізниця".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся