"Укрзалізниця" стала повноправним членом Транскаспійського транспортного маршруту

Неділя 02 квітня 2017 13:40
"Укрзалізниця" стала повноправним членом Транскаспійського транспортного маршруту
Фото: Войцех Балчун

Таке рішення на засіданні правління асоціації прийняли одноголосно

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" стало повноправним членом Міжнародної асоціації "Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут". Про це повідомив генеральний директор компанії Войцех Балчун Facebook.

"Таке рішення одноголосно прийняли у Баку на засіданні загальних зборів і правління цього Об'єднання юридичних осіб. Ми подали детальну інформацію про поточний стан компанії, ознайомили зі стратегією реформування "Укрзалізниці" на найближчі п'ять років, і висловили своє бажання приєднатися до проекту "Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут", - заявив Балчун.

За його словами, колеги з казахської, азербайджанської та грузинської залізниць оцінили кроки і потенціал "Укрзалізниці", тому прийняли до лав об'єднання і висловили зацікавленість у подальшій інтеграції з/д-можливостей.

В такому об'єднанні гендиректор "Укрзалізниці" побачив можливості для збільшення вантажної бази, зростання обсягів вантажопотоку і "інші позитивні наслідки від уніфікації перевізного процесу". Балчун додав, що повідомить про конкретні домовленості найближчим часом.

 

Укрзалізниця щойно стала повноправним членом «Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут»....

Опубліковано Войцех Балчун 1 квітня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву Войцеха Болчуна, що в Україні існують всі умови для створення високошвидкісний системи залізниць. За його словами, географічно великі міста країни розташовані так, що відстань між ними дорівнює приблизно 500 км: "для проекту це цілком підходить".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся