"Укрзалізниця" призупинила тендер на закупівлю пасажирських вагонів

НовиниІнфраструктура    04.07.2016 - 22:57
Фото: "Укрзалізниця" поки що відмовилася від закупівель нових вагонів
Фото: "Укрзалізниця" поки що відмовилася від закупівель нових вагонів

Раніше повідомлялося, що проведення тендеру скасовано

"Укрзалізниця" не скасовувала проведення тендеру на закупівлю нових пасажирських вагонів, а лише перенесла його з ряду причин. Про це з посиланням на джерела в УЗ йдеться в матеріалі РБК-Україна "Любителі старовини: "Укрзалізниця" відмовилася від оновлення пасажирських вагонів".

"УЗ під час підготовки цього тендеру стало зрозуміло, що за рахунок неузгодженостей у тендерній документації був ризик, що його переможець надалі зможе підняти ціни на свої потяги на 10-30%. "Укрзалізниця" зараз намагається зрозуміти, якою може бути реальна ціна поїзда в рамках цього тендеру. Тому прийняли рішення його скасувати, переробити тендерну документацію і в майбутньому оголосити новий конкурс. Але сама закупівля не відмінятися - для цього необхідно вносити зміни до фінплану", - розповіло джерело.


За його словами, другою причиною перенесення тендеру стала неузгодженість планових закупівель денних і нічних поїздів.

"Поляки будуть розробляти нову стратегію пасажирських перевезень. В результаті це вплине на закупівлі. Якщо буде прийнято рішення переходити на денні поїзди, тоді закупівлі нічних поїздів будуть зведені до мінімуму і збільшено придбання денних. Це потребує розробки нової тендерної документації, оскільки нова стратегія щодо збільшення закупівель денних поїздів підвищить вимоги до технічного супроводу та сервісного обслуговування", - заявив співрозмовник видання.

Нагадаємо, наприкінці червня президент України Петро Порошенко підписав закон, що забороняє приватизацію "Укрзалізниці".

On Top