"Укрзалізниця" призупинила тендер на закупівлю пасажирських вагонів

НовиниІнфраструктура    04.07.2016 - 22:57
Фото: "Укрзалізниця" поки що відмовилася від закупівель нових вагонів
Фото: "Укрзалізниця" поки що відмовилася від закупівель нових вагонів

Раніше повідомлялося, що проведення тендеру скасовано

"Укрзалізниця" не скасовувала проведення тендеру на закупівлю нових пасажирських вагонів, а лише перенесла його з ряду причин. Про це з посиланням на джерела в УЗ йдеться в матеріалі РБК-Україна "Любителі старовини: "Укрзалізниця" відмовилася від оновлення пасажирських вагонів".

"УЗ під час підготовки цього тендеру стало зрозуміло, що за рахунок неузгодженостей у тендерній документації був ризик, що його переможець надалі зможе підняти ціни на свої потяги на 10-30%. "Укрзалізниця" зараз намагається зрозуміти, якою може бути реальна ціна поїзда в рамках цього тендеру. Тому прийняли рішення його скасувати, переробити тендерну документацію і в майбутньому оголосити новий конкурс. Але сама закупівля не відмінятися - для цього необхідно вносити зміни до фінплану", - розповіло джерело.


За його словами, другою причиною перенесення тендеру стала неузгодженість планових закупівель денних і нічних поїздів.

"Поляки будуть розробляти нову стратегію пасажирських перевезень. В результаті це вплине на закупівлі. Якщо буде прийнято рішення переходити на денні поїзди, тоді закупівлі нічних поїздів будуть зведені до мінімуму і збільшено придбання денних. Це потребує розробки нової тендерної документації, оскільки нова стратегія щодо збільшення закупівель денних поїздів підвищить вимоги до технічного супроводу та сервісного обслуговування", - заявив співрозмовник видання.

Нагадаємо, наприкінці червня президент України Петро Порошенко підписав закон, що забороняє приватизацію "Укрзалізниці".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Поліція знайшла співробітника "Укразалізниці", який втік після участі в ДТП "Укрзалізниця" відновила рух вантажів у зоні АТО з 25 червня
On Top