В "Укрзалізниці" заявили про масштабні розкрадання вантажів

НовиниНадзвичайні події    28.06.2017 - 00:20
Фото: "Укрзалізниця" (В’ячеслав Ратинський/УНІАН)
Фото: "Укрзалізниця" (В’ячеслав Ратинський/УНІАН)

Перевізник має намір залучити до охорони вантажів на залізниці Нацполіцію

У ПАТ "Укрзалізниця" заявили про існування цілої системи розкрадання вантажів на залізниці та мають намір залучати до охорони перевезень воєнізовану охорону Нацполіції України. Про це йдеться в повідомленні на сайті "Укрзалізниці".

"На жаль, наразі зусиль лише воєнізованої охорони перевізника недостатньо для усунення масштабної проблеми розкрадань, від якої потерпають вантажовідправники. Тому служба безпеки товариства ініціювала переговори з правоохоронцями щодо організації спільної роботи для гарантування схоронності вантажів. Такі кроки також зумовлені позитивним досвідом співпраці з підрозділами Національної поліції в забезпеченні громадського порядку на Центральному залізничному вокзалі в столиці", - повідомили в "Укрзалізниці".

Зазначається, що питання залучення підрозділів Нацполіції до охорони вантажів обговорювалося під час робочої зустрічі з представниками зернотрейдерів та експедиторських компаній в Одесі, де домовилися про розробку механізму такої охорони.

Нагадаємо, нещодавно до структури департаменту безпеки руху "Укрзалізниці" увійшов ревізорський апарат з безпеки руху поїздів і автотранспорту всіх шести регіональних філій УЗ.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top