"Укрзалізниця" погодила з ЄБРР і ЄІБ отримання кредиту в розмірі 300 млн євро

Новини Транспорт 12.10.2016 - 21:07
Фото: Войцех Балчун
Фото: Войцех Балчун

Найближчим часом сторони підпишуть необхідні документи

Керівництво "Укрзалізниці" погодило отримання кредиту в розмірі 300 млн євро від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник "Укрзаліниці" Войцех Балчун.

"Сьогодні узгодили останні деталі кредиту від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку на електрифікацію напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка. Загалом йдеться про 300 млн євро. За 150 млн від кожного з банків. Вигідні умови, прийнятні терміни", - написав він.

Відзначається, що сторони узгодили графік підготовки всіх документів, які дозволять швидко вийти на підписання цих угод.

Крім того, за словами Балчуна, Європейський інвестиційний банк вже сьогодні висловлює готовність до фінансування інших масштабних проектів "Укрзалізниці", зокрема, оновлення локомотивного парку.

 

Сьогодні узгодили останні деталі кредиту від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та ...

Опубліковано Войцехом Балчуном 12 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" планує реформувати пасажирський сектор до 2020 року, для чого створить приватне акціонерне товариство "Пасажирська компанія".