В "Укртрансгазі" назвали об’єм власного видобутку газу з початку року

В "Укртрансгазі" назвали об’єм власного видобутку газу з початку року
Ілюстративне фото (УНІАН)

Видобуток газу в Україні залишився на рівні минулого року

Протягом восьми місяців 2018 року газовидобувні підприємства України транпортували через українську газотранспортну систему (ГТС) 13,8 млрд кубометрів газу. Про це йдеться у звіті філії оператора ГТС "Укртрансгазу".

Загалом із січня по серпень 2018 року надходження природного газу в ГТС дорівнювали показнику видобутку за аналогічний період 2017 року.

В "Укртрансгазі" назвали об’єм власного видобутку газу з початку року

Нагадаємо, за даними "Укртрансгазу" у підземних сховищах газу України станом на 31 серпня зберігалося 14,6 млрд кубометрів блакитного палива.  Загалом Україна цього року збільшила обсяги споживання газу із ПСГ на 1,4%.

Додамо, що в Україні з початку року протягом 8 місяців скоротився транзит газу з Російської Федерації на 3,8 млрд кубометрів. Обсяги транспортування газу по території України з Російської Федерації до європейських країн і Молдови складають 58,2 млрд кубометрів.

За даними НАК "Нафтогаз України", на ринку газу в Україні налічується понад 500 компаній, які торгують блакитним паливом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся