РФ скоротила транзит газу в ЄС через Україну на 3,8 млрд кубів

РФ скоротила транзит газу в ЄС через Україну на 3,8 млрд кубів
Ілюстративне фото (Нафтогаз України)

Транзит газу з РФ через українську ГТС скоротився на 6%

В Україні з початку року протягом 8 місяців скоротився транзит газу з Російської Федерації (РФ) на 3,8 млрд кубометрів. Про це йдеться у звіті філії оператора газотранспорнтої системи (ГТС) України "Укртрансгаз".

Наголошується, що згідно оперативної інформації Центрального диспетчерського департаменту, за січень-серпень 2018 році транзит газу з РФ знизився на 6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

"Обсяги транспортування газу по території України з Російської Федерації до європейських країн і Молдови складають 58,2 млрд куб. м", - зазначено в звіті.

РФ скоротила транзит газу в ЄС через Україну на 3,8 млрд кубів

Нагадаємо, російський "Газпром" 14 серпня подав до арбітражу відповідь на вимоги "Нафтогазу України" перегляд тарифу на транзит газу. Зокрема, російська компанія подала в арбітраж відповідь на вимоги "Нафтогазу" про перегляд тарифу на транзит газу з березня 2013 року.

"Нафтогаз" вимагає перегляду тарифу з березня 2018 року і попередньо оцінює свої грошові вимоги в 11,58 млрд доларів без урахування відсотків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся