В "Укртрансгазі" назвали об’єми запасів газу у підземних газосховищах

В "Укртрансгазі" назвали об’єми запасів газу у підземних газосховищах
Ілюстративне фото (прес-служба РГК)

Україна цього року збільшила обсяги споживання газу із ПСГ на 1,4%

У підземних сховищах газу (ПСГ) Ураїни станом на 31 серпня зберігалося 14,6 млрд кубометрів блакитного палива. Про це йдеться у звіті філії оператора газотранспортної системи (ГТС) України "Укртрансгаз".

Зазначається, що  ця цифра нижча на 0,2 млрд кубометрів, або на 1,4% показника минулого року.

"За січень-серпень 2018 року з підземних сховищ було відібрано 7,3 млрд куб. м газу, що на 3,2 млрд куб. м, або на 78%, більше, ніж за цей самий період торік", - вказано у звіті.

Загалом за підсумками восьми місяців поточного року українським споживачам всіх категорій протранспортовано 18,2 млрд кубометрів газу магістральними газопроводами.  Це більше на 0,3 млрд кубометрів, або на 1,7%, порівняно з таким самим періодом 2017 року.

В "Укртрансгазі" уточнили, що показник споживання газу Україною вказано без урахування обсягів газу для виробничо-технологічних потреб "Укртрансгазу", облгазів та видобувних підприємств.

В "Укртрансгазі" назвали об’єми запасів газу у підземних газосховищах

Нагадаємо, за даними НАК "Нафтогаз України", на ринку газу в Україні налічується понад 500 компаній, які торгують блакитним паливом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся