"Укроп" вимагає скликати РНБО для прийняття рішення про заборону банкам РФ працювати в Україні

"Укроп" вимагає скликати РНБО для прийняття рішення про заборону банкам РФ працювати в Україні
Фото: "Укроп" зробив заяву

"Укроп" вимагає негайно ввести секторальні санкції проти Росії в банківській сфері

"Українське об'єднання патріотів – УКРОП" вимагає від президента України Петра Порошенка терміново скликати засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) для прийняття рішення про введення секторальних санкцій у банківській сфері. Про це сказано в заяві УКРОПу, оприлюдненій на офіційному сайті політсили у зв'язку з намірами російського "Сбербанку" обслуговувати у своїх відділеннях клієнтів з "паспортами" так званих "ЛНР" і "ДНР".

"Українське об'єднання патріотів – УКРОП" вимагає від президента України негайного скликання Ради національної безпеки і оборони України для того, щоб негайно ввести секторальні санкції проти Росії в банківській сфері, включивши в санкційний список "Свербанк" та інші російські банки, значна частина капіталу яких належить Російської Федерації", – сказано в заяві.

Представники політсили вимагають присутності на засіданні голови НБУ Валерії Гонтаревої. За словами авторів заяви, за згодою Гонтаревої російські банки "вільно почувають себе в Україні і приносять гроші своїм керівникам, вкладають їх у війну з українцями".

У заяві також зазначається, що з самого початку російської агресії щодо України "УКРОП" виступав за повну заборону діяльності на території України російських компаній, зокрема банків. Однак в політсилі вважають, що влада не прислухалася до цих вимог. Заяви "Свербанку" в партії назвали яскравим "прикладом співпраці російської установи з терористами, які орудують на сході України і вбивають наших захисників", йдеться в заяві.

"Україна, перебуваючи у стані війни, не повинна залежати від фінустанов держави-агресора. Скільки ще наших захисників має загинути, щоб українська влада поступилася своїми інтересами і сказала "Ні!" російським банкам? Час почати деокупацію вітчизняної економіки!", – сказано в заяві.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся