ru ua

В "Укроборонпромі" розповіли про статус концерну після корпоратизації

В "Укроборонпромі" розповіли про статус концерну після корпоратизації Фото: ДК "Укроборонпром" (ukroboronprom.com.ua)

Після корпоратизації "Укроборонпрому" 100% акцій залишаться у власності держави

Після завершення корпоратизації державного концерну (ГК) "Укроборонпром" 100% акцій нового акціонерного товариства залишаться у власності держави. Про це сьогодні під час брифінгу заявив заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Кострицький, передає кореспондент РБК-Україна.

"Корпоратизація завершується закріпленням у державній власності 100% акцій нового акціонерного товариства. Яким чином буде вирішуватися подальша доля цих акцій - це вже питання державної політики по відношенню до галузі чи окремого підприємства", - заявив Кострицький.

За його словами, після завершення корпоратизації автоматичний заборона на вчинення будь-яких дій, спрямованих на відчуження пакета акцій, пошириться на 67 підприємств концерну, які поки не підлягають приватизації.

Нагадаємо, раніше заступник гендиректора з зовнішньої діяльності ДК "Укроборонпром" Денис Гурак заявив, "Укроборонпром" почав процес міжнародного аудиту, після якого має відбутися реструктуризація активів і формування нового виду корпоративної структури.