"Укрнафта" подала в Гаазький суд позов проти РФ

"Укрнафта" подала в Гаазький суд позов проти РФ
Фото: "Укрнафта"

Компанія подала позов щодо захисту своїх інвестицій

Найбільша нафто - і газовидобувна компанія України "Укрнафта" подала в Міжнародний арбітражний суд у Гаазі позов проти Російської Федерації про захист своїх інвестицій. Відповідна інформація опублікована на сайті суду.

Відповідно до опублікованої інформації, "Укрнафта" звернулася в Міжнародний арбітражний суд з регламенту UNCITRAL (Комісії ООН по праву міжнародної торгівлі). Розгляд ініційовано згідно з угодою між урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про заохочення і взаємний захист інвестицій від 27 листопада 1998 року. Суть позовних вимог поки не розкривається.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гаазький суд прийняв позов Коломойського до Росії.

Бізнесмен вимагає від Росії компенсації втрат у вигляді можливого доходу від терміналу аеропорту "Бельбек" у Севастополі, контракт на керування яким був у Коломойського до 2020 року. Мова йде про суму в 15 млн доларів.

У свою чергу, російська сторона відмовилася від участі у слуханнях, пояснивши це тим, що суд Гааги не має повноважень розглядати такі справи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся