"Укрнафта" виконала рішення Госпсуду Києва про стягнення коштів на користь "Интербизнесконсалт"

НовиниЕнергетика    28.01.2016 - 18:15
Фото: "Укрнафта"
Фото: "Укрнафта"

Проте "Укрнафта" продовжує оскаржувати це рішення у Вищому госпсуді

ПАТ "Укрнафта" виконала рішення Госпсуду Києва про стягнення коштів на користь ООО "Интербизнесконсалт", однак продовжує оскаржувати його у Вищому госпсуді. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"Державним судом міста Києва в серпні 2015 року дійсно прийнято рішення про стягнення коштів з ПАТ "Укрнафта" на користь компанії "Интербизнесконсалт", яка звернулася з позовом на підставі договору з російською компанією-кредитором ПАТ "Укрнафта".

На думку ПАТ "Укрнафта", судове рішення ухвалено з порушенням законодавства, оскільки спір повинен розглядатися в міжнародному комерційному арбітражі, про позовні вимоги не були обгрунтовані. Станом на грудень 2015 року рішення суду було виконано, незважаючи на те, що ПАТ "Укрнафта" продовжує його оскаржувати в Вышем господарському суді України".

При цьому, як наголошується в повідомленні прес-служби, інформація про те, що представниками ПАТ "Укрнафта" в грудні 2015 року здійснювалося неправомірне втручання в роботу органів ДВС, а також допущено невиконання судового рішення шляхом узгоджених дій з обслуговуючим банком не відповідає дійсності.

Як повідомлялося раніше, Державна виконавча служба (ДВС) заарештувала в "Приватбанку" понад 600 рахунків ПАТ "Укрнафта" для стягнення боргу на загальну суму понад 4 млн грн на користь ТОВ "Интербизнесконсалт".

Виробництво ДВС здійснюється на підставі рішення Господарського суду Києва про стягнення боргу в користь "Интербизнесконсалт".

Варто відзначити, ТОВ "Интербизнесконсалт" займається діяльністю у сфері права.

On Top