Українці назвали політиків, які негативно впливають на рейтинги влади

Київ, Середа 16 вересня 2020 11:46
Українці назвали політиків, які негативно впливають на рейтинги влади
Фото: Володимир Зеленський у Раді (Віталій Носач, РБК-Україна)

Жоден з політиків не отримав позитивної оцінки

Дії ключових політиків, а також керівників відомств негативно впливають на рейтинги влади. Українці незадоволені роботою команди президента Володимира Зеленського.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

За даними опитування, респонденти відносно непогано оцінили роботу голови Верховної ради Дмитра Разумкова - 25% вважають, що його діяльність позитивно впливає на популярність чинної команди влади, 25% - протилежної думки. 18% вважають, що його робота не впливає на ці показники, 32% - взагалі не змогли відповісти.

При цьому 3% опитаних вважають, що діяльність прем'єр-міністра Дмитра Шмигаля позитивно впливає на рейтинги влади, 32% - негативно.

Крім того, 13% вважають, що діяльність міністра внутрішніх справ Арсена Авакова позитивно впливає на рейтинги влади, 41% - протилежної думки.

Ще 10% заявили, що діяльність керівника Офісу президента Андрія Єрмака позитивно впливає на рейтинги влади, 32% - протилежної думки.

Також 8% опитаних вважають, що діяльність глави фракції партії "Слуга народу" в парламенті Давида Арахамії позитивно впливає на рейтинги влади, 28% - протилежної думки.

Тільки 6% вважають, що діяльність генерального прокурора Ірини Венедиктової і директора НАБУ Артема Ситника позитивно впливає на рейтинги влади, 34% - протилежної думки.

Українці назвали політиків, які негативно впливають на рейтинги влади

Опитування проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 3-6 вересня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", якби вибори президента України відбулися на початку вересня 2020 року, то за Володимира Зеленського проголосували б 29% громадян.

Зазначимо, три місяці тому, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", президентський рейтинг становив майже 40%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся