Українські виробники пшениці - одні з найприбутковіших у світі, - УКАБ

З 21 відібраного сільськогосподарського підприємства, що займається вирощуванням пшениці і приймало участь у проекті agri benchmark з різних континентів світу, тільки 6 виявилися рентабельними, причому 2 з них - українські виробники. Про це повідомили в асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ), яка є партнером проекту agri benchmark в Україну.

В УКАБ також відзначили, що серед фермерів, які виявилися рентабельними у виробництві пшениці, ефективні українські господарства виявилися найбільш прибутковими.

«Незважаючи на 30%-ве відставання за врожайністю пшениці від європейських фермерів, наші сільгоспвиробники стали найкращими за економічними показниками. Це підкреслює важливість того, що високі врожаї важливі не самі по собі - варто шукати оптимум структури та рівня витрат", - вважає експерт УКАБ Роман Сластьон.

Він зазначив, що в порівняльному аналізі проекту agri benchmark, розробленому німецькими експертами, брали участь фермери з США, Австралії, Німеччини, Росії, Канади, Польщі, Данії та інших країн. На думку експерта, це дозволить українським учасникам побачити найбільш ефективні "ключі до успіху" не тільки при національному порівнянні, а також побачити свої конкурентні переваги і недоліки на глобальному рівні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся