Українські виробники будуть поставляти товари в Молдову

НовиниАПК    03.01.2016 - 22:52
Фото: Олексій Павленко
Фото: Олексій Павленко

Українські підприємства будуть поставляти в Молдову м'ясо і молочні продукти

Понад 30 українських підприємств будуть поставляти в Молдову м'ясо і молочні продукти. Про це повідомив міністр АПК Олексій Павленко у своєму Facebook.

"Дозволи отримали 19 підприємств-виробників молочної продукції, 11 виробників м'ясних продуктів, 3 - рибних та 2 - яєць і яєчних продуктів", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, в 2015 році тільки 3 підприємства мали доступ до ринку Молдови. Така динаміка відкриває широкі перспективи співробітництва між країнами в агросекторі в майбутньому.

"Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення наших компаній по виробництву молока і переробки молочних продуктів в офіційний список затверджених експортерів в ЄС. З 10 січня 2016 ці підприємства зможуть поставляти продукцію в ЄС", - написав Павленко.

Новий рік починається з добрих новин - українські виробники постачатимуть продукцію на ринок Молдови!35 українських п...

Опубліковано Олексій Павленко 3 січня 2016 р.

Нагадаємо, раніше Павленко заявляв, що закриття ринку Російської Федерації не буде мати катастрофічного впливу на агросектор України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top