ru ua

Українські прикордонники на Великдень посилять заходи безпеки на кордоні

Українські прикордонники на Великдень посилять заходи безпеки на кордоні

Держприкордонслужба на виконання доручення Президента України вжила заходів для комфортного перетину російсько-українського кордону жителями прикордонних під час проведення святкових і поминальних днів. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Пропуск громадян, які проживають в межах селищних рад, прилеглих до українсько-російського ділянці кордону, і спрямовуються на транспортних засобах, здійснюватиметься в міжнародних та міждержавних пунктах пропуску, а в місцевих пунктах пропуску та окремих певних місцях - в пішому порядку і в світлий час доби з 11 по 19 квітня поточного року.

"Буде посилена складова безпеки на державному кордоні та вжиті заходи щодо недопущення проникнення під виглядом мирних громадян терористів, диверсантів і провокаторів, а також провезення зброї, засобів терору та інших заборонених предметів через державний кордон", - йдеться в повідомленні.

На період пропуску прикордонники будуть використовувати переносні пристрої для проведення перевірки документів осіб за наявними базами даних та забезпечувати цілодобове чергування ситуативних груп для реагування в разі зміни обстановки, а також з метою локалізації конфліктних (нестандартних) ситуацій у пунктах пропуску та на державному кордоні.

Нагадаємо, у Донецькій області в передсвяткові дні українські блокпости будуть працювати цілодобово.