Ястремська виграла третій титул WTA в кар'єрі

Ястремська виграла третій титул WTA в кар'єрі Фото: Даяна Ястремська (twitter.com/WTA)

Тенісистка стала переможницею турніру в Страсбурзі

Третя ракетка України Даяна Ястремська перемогла на ґрунтовому турнірі серії Жіночої тенісної асоціації (WTA) International в Страсбурзі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт змагань.

Тенісистка в фінальному поєдинку обіграла француженку Каролін Гарсію з рахунком 6:4, 5:7, 7:6 (7:3). Матч тривав майже 3 години. Суперниці раніше між собою не зустрічалися.

Для 19-річної українки цей титул став третім у професійній кар'єрі і першим на ґрунті. До цього Ястремська перемагала лише на твердому покритті: Хуахін-2019, Гонконг-2018 (обидва серії International).

Перемога в Страсбурзі дозволить Ястремський зайняти 32 місце в рейтингу WTA, що є новим особистим рекордом українки.

Наступного тижня українська тенісистка стартує на дебютному для себе Roland Garros (Відкритому чемпіонаті Франції).