В Україні завершено перший етап будівництва Бескидського тунелю

НовиниІнфраструктура    21.01.2016 - 16:39
Фото: завершення першого етапу будівництва тунелю
Фото: завершення першого етапу будівництва тунелю

Глава Мінрегіону назвав Бескидський тунель продовженням нового "Шовкового шляху"

В Україні завершився перший етап будівництва Бескидського тунелю - залізничного шляху через Карпати. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Повідомляється, що заходи з нагоди завершення першого етапу будівництва Бескидського тунелю відвідав віце-прем'єр-міністр України, очільник Мінрегіону Геннадій Зубко. За його словами, Бескидський тунель - це продовження "нового Шовкового шляху".

"Це той шлях, який виведе українську економіку на новий рівень завдяки збільшенню обсягів експорту і транзиту. Адже наша країна має унікальне географічне розташування. Ми - міст між Європою і Азією, і повинні скористатися з цієї переваги", - заявив Зубко.

Він також зазначив, що тунель допоможе наростити експортний потенціал, а також стати надійним транзитним партнером для країн Сходу і Заходу.

"Відкриття Бескидського тунелю продовжить нещодавно відкритий Україною новий "Шовковий шлях". Минулого тижня ми запустили тестовий контейнерний поїзд з Іллічівського порту у Китай в обхід Росії. Він дозволить Україні значно збільшити обсяги експортних перевезень в країни Азії. А тепер ми ще й продовжуємо його в Європу. Розширення торгових шляхів - це наше стратегічне бачення, яке ми впевнено втілюємо в життя", - сказав Зубко.

Нагадаємо, Україна запустила потяг в країни Середньої Азії в обхід РФ.

On Top