ua en ru

В Україні запрацював єдиний портал для міжнародної допомоги переселенцям

В Україні запрацював єдиний портал для міжнародної допомоги переселенцям Фото: переселенці можуть подати заявку на міжнародну допомогу на порталі єДопомога (Вітаілій Носач, РБК-Україна)

Відсьогодні на соціальній платформі єДопомога реалізована можливість подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій. Заявки можуть подати люди, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Для цього потрібно на порталі єДопомога заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку. Цей номер можна дізнатись в особистому кабінеті або у застосунку банку, де відкритий банківський рахунок людини.

Дані, які людина вказує у заявці, верифікуються на основі даних з державних реєстрів. Верифіковані заявки передаватимуться міжнародним організаціям, які прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.