ua en ru

В Україні заборонили діяльність партії "Опоблок": рішення суду

В Україні заборонили діяльність партії "Опоблок": рішення суду Фото: В Україні заборонили діяльність партії "Оппоблок" (opposition.com.ua)

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив функціонування проросійської політичної партії "Опозиційний блок" в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "ЧЕСНО".

Крім заборони діяльності, суд також передав майно партії та її осередків державі. При цьому рішення апеляційного суду може бути оскаржене у Верховному суді.

Зазначається, що засідання суду тривало приблизно півтори години. До зали не допускали журналістів, хоча судовий процес був відкритим.

Оновлено від 17:35

Пізніше нардеп від партії "Слуга народу" Ольга Совгиря підтвердила рішення суду.

"Перший пішов! Відповідно до закону про заборону проросійських політичних партій заборонено діяльність політичної партії "Опозиційний блок", - написала вона.

Варто зауважити, що рішення про заборону всіх проросійських партій в Україні було ухвалено на засіданні РНБО.

Також у прес-службі Восьмого апеляційного адміністративного суду підтвердили своє рішення.

"Судом частково задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Політичної партії "Опозиційний блок"; кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави", - сказано у повідомленні.

В Україні заборонили діяльність партії "Опоблок": рішення судуРішення суду (chesno.org)