ua ru

Україні нічого не залишається, як нарощувати "військові асигнування", - Порошенко

Україні нічого не залишається, як нарощувати "військові асигнування".

Україні нічого не залишається, як нарощувати "військові асигнування". Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу у сесійній залі Верховній Ради України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Частиною тектонічних перетворень має стати і реформування оборонного сектору: армії, спецслужб, ВПК.... Думаю, ви всі розумієте, що у нас нема іншого виходу, крім як нарощувати військові асигнування. І вже зовсім скоро вам подадуть відповідний проект бюджету. Іноземних солдат біля наших кордонів - як сарани. А найближчими роками Україна мусить розраховувати насамперед на боєздатність власних Збройних сил", - заявив Порошенко.

Для цього, за його словами, Україні профінансувати доозброєння та переозброєння військ засобами високоточного вогневого ураження, сучасними пристроями розвідки та зв'язку, новою бронетехнікою, збільшити кількісно армійську авіацію.

"Щоб забезпечити ритмічне фінансування підприємств ВПК, ми вже зараз починаємо проектувати державне оборонне замовлення не на рік, а як мінімум - на три. Хоча тут потрібен ще ширший горизонт планування", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко доручив включити до державного оборонного замовлення на наступний рік продукцію Державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. Макарова".