В Україні з початку року виявлено 1,6 тис. найманих осіб, які працювали неофіційно

В Україні з початку року виявлено 1,6 тис. найманих осіб, які працювали неофіційно
Фото: ДФС (twitter.com/SFSofUkraine)

Порушення податкового законодавства встановлено в 61% перевірених роботодавців

З початку 2017 року органи Державної фіскальної служби виявили 1,6 тисяч найманих осіб, які працювали неофіційно. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"Під час перевірки суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення податкового законодавства встановлено в 61 відс. перевірених платників… Завдяки заходам податкового контролю було виявлено 1,6 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України заявили, що рівень тіньової економіки України зменшився на 6% в 2016 році в порівнянні з показниками 2015 року.

"За попередніми підрахунками Мінекономрозвитку, в 2016 році рівень тіньової економіки становив 34% від офіційного ВВП, що на 6 процентних пунктів менше в порівнянні з показниками 2015 року", - зазначали у відомстві.

Вказувалося, що така детінізація стала результатом закріплення макроекономічної стабільності та відновлення економічного зростання, поліпшення бізнес-клімату в умовах проведення політики дерегуляції підприємницької діяльності, поступової легалізації відносин на ринку праці внаслідок зниження ЄСВ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся