Україна на 8-му місці в гонці переслідуванні на ХХ Олімпіаді.

В гонці переслідування на 10 км бронзовий призер ігор в Турині українка Лілія Єфремова фінішувала змогла увійти в десятку кращих атлеток цього виду змагань. Вона - на восьмому місці. Розпочавши перегони третьою Єфремова після першої стрільби йшла на другій сходинці, програючи лише майбутній олімпійській чемпіонці Каті Вільгельм. Однак, вже на другому вогневому рубежі українка одного разу не влучила в ціль і це відкинуло її на 5-ту позицію. Провальним для Єфремової стала третя стрільба у положенні стоячи, де Єфремова припустилася двох промахів і вибували з претендентів на медалі. На останньому вогневому рубежі Лілія закрила всі цілі, але 450 штрафних метрів за три промахи не дозволили їй поборотися за медаль. Ніна Лемеш в цій гонці зайняла 41-ше місце, а Оксана Хвостенко знялася після третьої стрільби. Ще одна українка - Олена Петрова- вирішила не виходити на старт гонки переслідування, щоб сконцентруватися в естафеті. Золото в німкені Каті Вільгельм – 36 хв.43.6 сек. (1 промах). Срібло в цій гонці здобула ще одна німкеня - Мартіна Глагов з відставанням 1 хв. 13.6 сек. З трьома промахами. Росіянка Альбіна Ахатова (+1 хв. 21.4 сек, один промах) – на третьому місці.