ua en ru

Україна чекає більш рішучої оцінки ЄС і США щодо РФ, - АПУ

Україна чекає більш рішучої оцінки Європейського союзу та США щодо Російської федерації.

Україна чекає більш рішучої оцінки Європейського союзу та США щодо Російської федерації. Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми хочемо отримати більш рішучу оцінку наших партнерів. У першу чергу це стосується наших європейських партнерів... На жаль, ми бачимо, що дипломатичні заходи практично вичерпані", - заявив Чалий.

Він зазначив, що вже бачив проект резолюції майбутнього засідання Європейського парламенту і підкреслив, що ситуація на Донеччині має всього два шляхи можливого розвитку.

"Ми повинні розуміти, що попереду тільки два шляхи: серйозна ескалація з виходом за межі Донецької і Луганської областей або ж вирішення ситуації", - заявив Чалий.

За його словами, переговори з ЄС і США постійно тривають: "За останні дні Президент Порошенко (Президент України Петро Порошенко провів понад 20 переговорів. Йде дуже інтенсивний міжнародний діалог. Ми очікуємо, що результатом стане більш динамічний діалог. Ми не повинні ставити перед собою завищених очікувань... ми розуміємо, що наступний крок серйозно вдарить і по економіці європейських країн (після введення санкцій відносно РФ), - заявив заступник глави АПУ.