Україна завоювала 51 нагороду на Європейських іграх-2019

Україна завоювала 51 нагороду на Європейських іграх-2019 Фото: збірна команда України (noc-ukr.org)

У загальному заліку "жовто-сині" посіли третє місце

Українські спортсмени на друге Європейських іграх, які завершилися в Мінську (Білорусь), завоювали 51 медаль - 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Національного олімпійського комітету України.

У загальному медальному заліку збірна України посіла третє місце, поступившись Білорусі та Росії.

У заключний день змагань українці завоювали 14 медалей - 6 золотих, 4 срібних і 4 бронзових.

Крапку в виступах команди поставив каратист Станіслав Горуна, який в змаганнях куміте у ваговій категорії 75 кг впевнено отримав звання чемпіона.

На І Європейських іграх, які відбулися в 2015 році в Баку (Азербайджан), Україну представляли 243 спортсмени у 19 з 20 можливих видів спорту. Тоді наша збірна завоювала 46 нагород.