Україна запевнила Раду Європу в налаштованості на досягнення конкретних результатів при реалізації спільних проектів

В МЗС України сьогодні відбулося засідання керівного комітету Україна - Рада Європи з питань імплементації Плану дій РЄ для України на 2011-2014 рр. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

У засіданні взяли участь делегація секретаріату РЄ на чолі з генеральним директором програм Ради Європи Габрієлою Баттаїні-Драгоні та представники органів державної влади України та громадських організацій, залучених до програм співробітництва з РЄ в рамках Плану дій.

Учасники засідання обговорили стан реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 рр. та обмінялися думками щодо шляхів підвищення його ефективності. Українські партнери підтвердили налаштованість на досягнення конкретних результатів при реалізації спільних з Радою Європою проектів, відзначаючи важливість підтримки міжнародного співтовариства із забезпечення їх належного фінансування.

Сторони були одностайні у тому, що забезпечення успішної реалізації Плану дій є спільною відповідальністю України і Ради Європи.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що Європарламент не буде вводити санкції проти України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся