ru ua

Україна порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту труб з Китаю

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (ММКТ) порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту труб безшовних нержавіючих походженням з Китаю. Про це йдеться у повідомленні Міністерства економіки.

Розслідування порушено за скаргою об'єднання підприємств "Укртрубопром".

"На підставі аналізу та перевірки інформації, отриманої в рамках проведення зазначеного антидемпінгового розслідування, буде визначатись доцільність застосування відповідних антидемпінгових заходів", - підкреслили у департаменті.

Крім того, Україна перегляне антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації) походженням з Китаю у зв'язку із закінченням строку їх застосування.

Читайте також: США розпочали антидемпінгове розслідування імпорту труб з 9 країн, в т.ч. з України

Як повідомили у департаменті співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Мінекономрозвитку, необхідність порушення та проведення зазначеного перегляду виникла через вимогу українського підприємства: ПАТ "Виробниче об'єднання "Стальканат-Сілур".

"За результатами аналізу та перевірки інформації, отриманої від експортерів, імпортерів, національного товаровиробника, органів виконавчої влади, буде винесене рішення про подовження чи відміну антидемпінгових заходів", - зазначили у департаменті.