Україна збільшила на понад 31% експорт продуктів в Євросоюз

Україна збільшила на понад 31% експорт продуктів в Євросоюз
Фото: експорт (РБК-Україна)

За січень-листопад 2017 року оборот між Україною і країнами ЄС збільшився на 31,1%

За підсумками січня-листопада 2017 року зовнішньоторговельний оборот між Україною і країнами Європейського союзу збільшився на 31,1% або на 17,6 млрд доларів у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, і склав 7,2 млрд доларів. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофимцева.

Повідомляється, що при цьому експорт аграрної та харчової продукції з України в країни ЄС зріс порівняно з 2016 роком на 38,2% або на 1,4 млрд і склав 5,2 млрд доларів.

"Ми раді зазначити, що угода про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС працює, і це відбивається в конкретних цифрах зростання нашого двостороннього товарообігу в аграрній та харчовій сфері. Ми також сподіваємося, що цей позитивний тренд продовжиться і надалі, враховуючи нашу активну роботу в області наближення українського законодавства до стандартів ЄС", - зазначила Трофимцева.

Вона підкреслила, що найбільш товарним групам, які Україна експортувала в ЄС за цей період, стали зернові, олія та насіння олійних культур.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за 11 місяців 2017 український аграрний експорт перевищив 16,4 млрд доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся