Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу

Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу Фото: Андрій Ярмоленко

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу Україна - Уельс почнеться РБК-Україна в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Грою проти міцної британської збірної українська команда завершить березневу підготовку до матчів Євро-2016.

28 березня. 21:00

Київ, "Олімпійський"
Україна - Уельс, 1:0
Гол: Ярмоленко, 27
Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Кучер, Шевчук, Степаненко, Ротань, Гармаш, Ярмоленко, Коваленко, Зозуля
Уельс: Хеннессі, Честер, Вільямс, Девіс, Тейлор, Гантер, Черч, Хьюз, Аллен, Лоуренс, Вільямс

Фінальний свисток
87 хв. Якщо не вважати відрізок після забитого голу, гості весь матч більше володіли м'ячем. Але без моментів.
Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу79 хв. На поле замість Хьюза вийшов Ледлі.
76 хв. Річардс грубо грає проти Гармаша.
Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу72 хв. Бредшоу і Хенлі поміняли в грі Тейлора і Лоуренса.
Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу66 хв. Знову два Вільямси на полі - пішов Аллен.
Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу61 хв. Вокс і МакДональд вийшли замість Черча і Вільямса.
Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу59 хв. Сидорчук виходить на поле замість Ротаня.
58 хв. Кучер добре бив головою після подачі Ротаня зі штрафного, але м'яч пройшов трохи повз ворота.
55 хв. Фірмової зміщення в центр і удар з лівої від Ярмоленка - м'яч летить над воротами.
Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу49 хв. Федецький досить грубо виконав підкат проти Тейлора.
48 хв. Добре наші відібрали м'яч на чужій половині поля, але Зозуля віддав Ярмоленко в офсайд.
Другий тайм розпочато
Кінець першого тайму
39 хв. Хачеріді сфолив недалеко від своєї штрафної.
34 хв. Гол став єдиною яскравою плямою в матчі. Гра знову придбала спокійний забарвлення.
27 хв. ГОЛ! Ротань чудово розіграв штрафний, після якого м'яч опинився на нозі Ярмоленко і Андрій правом відправив м'яч у ближній кут!
Україна - Уельс: онлайн-трансляція матчу22 хв. Гармаш грубо грає проти Хьюза в центрі поля.
20 хв. Українці повністю віддали м'яч супернику. Поки всі старання були ні до чого не призводять.
13 хв. Лоуренс отримав м'яч на лінії штрафної і пробив - м'яч пройшов над поперечиною.
10 хв. Гості грають досить впевнено, тримаючи м'яч у центрі поля.
3 хв. Поки валлійці більше тримають м'яч. Але атак немає.
Починається матч

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко:

"Завжди хочеться грати проти сильних суперників. Але нам треба дивитися в першу чергу на свою гру. Неважливо, хто вийде проти нас - треба показати гарну та змістовну гру. Показати, що зробили висновки після гри з Кіпром - і рухаємося вперед".

Перший товариський матч проти Кіпру у виконанні гравців збірної України викликав багато запитань, критики і зауважень. Багато в чому, цьому посприяв рівень суперника отже нестатусном поєдинку. Сьогодні ім'я суперника набагато цікавіше, що повинно змусити гравців більше викладатися і намагатися показати себе.

Крім іншого, Фоменко в першому матчі використовував серйозне кількість резервістів - у захисті весь матч відіграв Путівцев, весь другий тайм грали Коваленко, Малишев і Петряк. І може для протистояння з кіпріотами їх рівня вистачало, то Уельс - команда вища класом і вимагає більш ретельного підходу.

Команда Уельс представляє з себе міцну британську команду з парочкою відомих лідерів. Головну зірку команди знають у всьому футбольному світі - Гарет Бейл з мадридського "Реала". Гравець "галактікос" до Києва не поїхав, але і без нього валлійці можуть показувати організований футбол.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко:

"Ми часто граємо з представниками цього регіону. Уельс - це досить грамотна команда. Ми подивилися кілька нарізок їх матчів. Хороша команда, вони безпосередньо вийшли у фінальну частину чемпіонату Європи. Уельс мало пропускає, але і забиває теж небагато. Що стосується нашого складу, то на поле вийдуть люди, які, як ми часто говоримо, самі повинні забивати місця в основному складі. Хто сильніше - той і буде грати".