Туреччина - Україна: онлайн трансляція

Туреччина - Україна: онлайн трансляція Фото: Туреччина - Україна (twitter.com/MilliTakimlar)

РБК-Україна проведе трансляцію товариського поєдинку

Україна - Туреччина. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 19:30, дивитися гру можна на ТРК "Україна" та "Футбол 2". Збірна України на виїзді проти Туреччини проведе заключний у 2018 році поєдинок. Останній спаринг команда Шевченка провела проти італійців - 1:1. На думку букмекерів, перевага в цьому матчі на боці господарів поля.

20 листопада 19:30
Анталія, стадіон Antalya Arena

Матч завершено 0:0

90+4 хв. Ну от і все! Побачимося зі збірною вже в 2019 році.

89 хв. Ще одна заміна у Туреччини. Кара вийшов замість Кавечі.

88 хв. Жовта картка. Швед виставив лікоть і потрапив по обличчю Сеюнджю.

85 хв. Замість Коваленко вийшов Борячук.

85 хв. Мюльдюр покинув поле. Демірал в грі.

83 хв. Буяльський вийшов на заміну Макаренко.

76 хв. Заміна у нас. Замість Циганкова виходить дебютант Швед.

75 хв. Момент у турків! Болбат зробив проникаючу передачу на Зінченка. Але, Олександру не вдалося переграти Синана.

73 хв. Маллі замінений. Топал вийшов замість нього.

68 хв. Байрам зрубав Циганкова, який вривався у штрафну. Але не показав арбітр турецькому гравцеві другу жовту.

64 хв. Капітанську пов'язку отримав Олександр Караваєв.

64 хв. Другу заміну проводить Шевченко: Болбат вийшов замість Коноплянки.

62 хв. Байрам отримав жовту картку за зрив атаки.

61 хв. Туреччина знову забиває, але знову гол не зарахований - арбітр зафіксував офсайд.

54 хв. Ще одна заміна у Туреччини: Ертугрул вийшов замість Айхана.

51 хв. Сейв Луніна!!! Маллі з лівого краю увійшов в штрафну і прострілив в центр, Ундер пробивав в упор.

48 хв. Кавечі прихопив руками Коноплянку і отримав жовту.

46 хв. Другий тайм стартував! Заміну в перерві провів Андрій Шевченко: Малиновський з'явився на полі замість Шапаренка. У підопічних Луческу - Тосун замість Юнала і Гюрлер вступив в гру замість Озьякупа.

45+1 хв. Перерва! Поки нульова нічия в матчі.

42 хв. Унал забиває у ворота збірної України, але гол не був зарахований через офсайд.

37 хв. Жовта картка для Шапаренко. Фол за зрив атаки проти Маллі.

35 хв. По лівому флангу в основному атакує комнади України.

28 хв. У турків пресинг зовсім не працює, в атаці теж не виходить нічого.

25 хв. Володіння м'ячем 60% на 40% на користь команди Шевченка.

23 хв. Коваленко зробив передачу на хід Циганкову, той вискочив один на один з воротарем, але не зміг переграти Болата.

17 хв. Коваленко зробив скидку п'ятою на Циганкова, але той пробив у захисника.

13 хв. Шапаренко розганяв атаку, пасував на Коноплянку, але прочитали це гравці збрної Туреччини.

11 хв. Зінченко віддавав на відкритого зліва Коноплянку, але пас перервали.

3 хв. А тепер удар від України! Коноплянка був на вбивчій позиції, але пробив вище воріт.

2 хв. Перший момент у турецької команди! Енес Унал пробив - м'яч пролетів поруч зі штангою.

1 хв. Матч стартував! Поїхали! "Жовто-сині" розіграли м'яч з центра поля.

- Цікаво, що в стартовому складі збірної України проти Туреччини вийдуть 7 футболістів, які ще можуть виступати за збірну U-21.

Це Андрій Лунін (19 років), Віталій Миколенко (19 років), Микола Матвієнко (22 роки), Олександр Зінченко (21 рік), Микола Шапаренко (20 років), Віктор Циганков (21 рік), Віктор Коваленко (22 роки).

Середній вік сеголняшнего стартового складу - 23,1 рік.

- Стартові склади:

Туреччина: Болат - Мюлдур, Айхан, Союнчю, Байрам - Йокушлу, Кахведжі - Ундер, Оз'якуп (к), Маллі - Унал
Запасні: Серкан, Кочук, Ерзой, Демірал, Гюрлер Сердар, Дженк Тосун, Караман, Кара, Челік, Махмут Такдемір, Мехмет Топал, Сербест

Україна: Лунін - Караваєв, Матвієнко, Пластун, Миколенко - Макаренко, Зінченко - Циганков, Шапаренко, Коноплянка (к) - Коваленко
Запасні: Бойко, Болбат, Борячук, Сваток, Маліновський, Пятов, Швед, Буяльський

Наш склад! #МиЗбірна #ТуреччинаУкраїна

Опубліковано National Football Team Of Ukraine Вівторок, 20 листопад 2018 р.

- Головні тренери збірних Андрій Шевченко і Мірча Луческу в цьому товариському поєдинку мають можливість використовувати по 6 замін.

- На товариському матчі між збірними України та Туреччини в Антальї очікується близько 25 тисяч уболівальників.

- Нападника "Акхісар" Євгена Селезньова не викликали на матчі у листопаді, проте це не завадило йому відвідати табір команди в Туреччині.

- Українські гравці вийдуть на поле в домашньому комплекті форми жовтого кольору (голкіпер - в салатовий), а турки проведуть поєдинок в білих футболках трусах (воротар - в чорному).

Команда Андрія Шевченка, розгромно програвши Словаччині (1:4) заключний матч в Лізі націй, проведе останній контрольний поєдинок в нинішньому році. Але для збірної України ця поразка нічого з турнірної точки зору не значило - команда виграла групу і достроково кваліфікувалася в дивізіон А.

Збірна Туреччини програла вирішальний для себе поєдинок у рамках турніру. Команда Мірчі Луческу на власному полі поступилася Швеції з рахунком 0:1 і, посівши останнє місце у своїй групі, офіційно вилетіла з Ліги В до Ліги С.

Команди раніше зустрічалися між собою 8 разів. В офіційних поєдинках "жовто-сині" двічі обіграли турків при одній нічиїй і одній поразці. Водночас в товариських зустрічах українці суперника ще не обігрували. У чотирьох матчах - три поразки і одна нічия.