Україна прагне розширити співробітництво з Кореєю, - Янукович

НовиниПолітика    28.03.2012 - 08:32

Україна надає важливого значення розширенню взаємовигідного співробітництва з Республікою Корея. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з прем'єр-міністром Республіки Корея Кім Хван Сіком у Сеулі, передає прес-служба Президента.

"Україна та Корея знаходяться далеко одна від одної, але їх поєднує довга історія дружби", - сказав глава держави. Він підкреслив, що для українського народу Корея є надійним другом і партнером.

"Уряд Кореї разом із міжнародною спільнотою високо оцінює внесок України в забезпечення ядерної безпеки", - сказав у свою чергу Кім Хван Сік. Керівник уряду Кореї висловив впевненість, що участь Президента України в Сеульському саміті сприятиме подальшому зміцненню ядерної безпеки у світі.

Говорячи про розбудову двосторонніх відносин двох країн, прем'єр-міністр Кореї звернув увагу на успішне виконання всіх домовленостей, досягнутих під час його офіційного візиту в Україну у вересні 2011 року.

Нагадаємо, в Сеулі Янукович та Президент США Барак Обама обговорили створення науково-дослідного центру на базі Чорнобильської АЕС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top