ua ru

Україна свідомо вирішила обрала Європу, попри тиск з боку інших політичних гравців, – Грищенко

Україна свідомо вирішила приєднатися до Європи, попри тиск з боку інших політичних гравців. Про це заявив в німецькій газеті Handelsblatt міністр іноземних справ України Костянтин Грищенко, передає прес-служба МЗС.
"Україна знаходиться в унікальному геополітичному положенні. Будучи мостом між Європою і Росією, ми також є гарантом миру і стабільності в регіоні. Ми надаємо великого значення дружнім відносинам з усіма нашими сусідами. Але ми чітко і свідомо вирішили приєднатися до Європи, попри тиск, який здійснюється з боку інших зацікавлених сторін", - зазначив Грищенко.
Також керівник українського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що "в атмосфері глобальної нестабільності і складних політичних подій, Європа не може дозволити собі відвернутися від України". При цьому, на думку Грищенка, євроінтеграційний курс нашої держави особливо сильно потребує підтримки з боку Німеччини, яка традиційно була другом України.
"Працюючи разом, ми досягнемо стійкого прогресу в наших двосторонніх відносинах, в питаннях безпеки енергопостачання та інших реформ, що у майбутньому зробить можливою підтримку Німеччиною членства України в ЄС", - підкреслив Грищенко.