Україна створить ПАТ "Українська газотранспортна система" і "Українські газові сховища", - Яценюк (доповнено)

Україна створить ПАТ "Українська газотранспортна система" і "Українські газові сховища", - Яценюк (доповнено)

Україна створить публічні акціонерні обещства "Українська газотранспортна система" і "Українські газові сховища". Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк (на фото) про час виступу у Верховній Раді України.

"Уряд України створить ПАТ "Українські газові сховища", яке буде займатися виключно оперуванням накопичення і відповідно видачі з українських газових сховищ газу всім суб'єктам господарювання", - сказав він.

Він додав, що Україна звернулася до США і ЄС спільно використовувати і модернізувати українську ГТС.

"Європейські та американські інвестори повинні бути притягнуті до модернізації та експлуатації української ГТС і саме для цього буде створюватися ПАТ "Українська ГТС", яке займатиметься лише транспортуванням газу, як цього від нас вимагає участь в енергетичному співтоваристві", - додав він.

Нагадаємо, зараз за транзит газу і підземні сховища газу відповідає компанія "Укртрансгаз".

Також сьогодні Яценюк заявив, що в переговорах з Росією Україна наполягає на ціні газу 268 дол. за тис. куб. м. Він підкреслив, що ці ціна цілком достатня для того, щоб зберегти для російського "Газпрому " достатньо високий прибуток.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся