Україна - Сербія: онлайн-трансляція

Україна - Сербія: онлайн-трансляція Фото: Україна - Сербія, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

"Україна" - "Сербія". Онлайн-трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна, а дивитися футбол онлайн можна на телеканалі "Україна". Після перемоги над фінами, збірна України зіграє товариський матч проти сербів.

Кінець матчу

88 хв. І сам Ярмоленко пробиває точно!

87 хв. Ярмоленко заробляє пенальті після фолу Івановича!

82 хв. Ай, Бутко! Міг захисник забивати, але трохи неточно підкрутив м'яч від лівого кута штрафного майданчика.

77 хв. Замість Шахова виходить Зінченко.

71 хв. Мировичу дали пробити головою після подачі з флангу, але Бойко знову зіграв впевнено.

65 хв. Ярмоленко змінює Циганкова.

63 хв. Замість Зозулі виходить Бесєдін.

62 хв. Павлович ще раз б'є головою - Бойко ловить!

58 хв. Павлович небезпечно б'є головою, але м'яч летить вище воріт.

53 хв. Серби володіють м'ячем. Але наші цілком добре перекривають рух.

46 хв. Петряк і Ротань виходять замість Караваєва і Сидорчука.

Перерва

43 хв. Ух! Бойко дуже погано зіграв на виході при кутовому, але серби моментом не скористались.

36 хв. Українці знову забрали м'яч. Але пробити ніяк не можуть.

27 хв. Потихеньку українці просуваються до чужих воріт. Потрібно ще додати.

20 хв. Мало що виходить у нашої збірної в матчі. Серби перекривають всі рухи.

12 хв. Збірна України намагається тримати м'яч у себе, але виходить це робити тільки в центрі поля.

6 мин. Павлович оказался с мячом у ворот Бойко, но голкипер сумел накрыть удар форварда.

3 хв. Катай відмінно проривався правим флангом, але Ордець у чудовому підкаті вибив м'яч.

Почався матч

Андрій Шевченко зумів прищепити української збірної цікавий футбол, який ще потребує доопрацювання. Саме для цього українці зіграють з Сербією в Харкові. У цьому матчі тренерський штаб збірної зможе подивитися на тих, хто отримував менше ігрової практики у відбіркових іграх.

Сербія - команда серйозного рівня. Без великих зірок, але з чітким розумінням того, як діяти на полі. Більшість футболістів грають в європейських топових чемпіонатах, що дає їм потрібний клас для ігор за збірну.

Також цікаво подивитися на те, як прийме Харків збірну України. Національна команда дуже давно не приїжджала в Першу столицю. Матч проти фінів в Одесі показав, що глядач скучив за великим матчів. Так що, підтримка підопічним Шевченка забезпечена.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко і кілька гравців збірної відвідали воїнів АТО в Харківському госпіталі.

Українці сьогодні зіграють у синій формі.

Україна - Сербія: онлайн-трансляціяФото: Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Офіційний рік ми вже закінчили, а наступна гра носить більш інформативний характер. Можливість будемо надана тим футболістам, які ще не грали за збірну. Хочемо дати шанс кожному гравцеві спробувати себе. Дуже цікаво подивитися на те, як будуть виглядати хлопці в матчі з Сербією, оскільки це дуже серйозний суперник".