Україна розглядає можливість залучення американської технічної допомоги до реалізації енергетичних проектів, - Бойко

Україна розглядає можливість залучення американської технічної допомоги до реалізації енергетичних проектів. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко на засіданні українсько-американської робочої групи з питань енергетичної безпеки у Вашингтоні, передає прес-служба міністерства.

"Ті кроки, які ми зробили з американськими колегами, свідчать про величезний потенціал України у досягненні енергетичної незалежності. Це завдання є пріоритетним для Президента України Віктора Януковича, він поставив його нам як ключове, яке ми маємо вирішити найближчим часом. Ми це завдання вирішуємо", - сказав Бойко.

Як він заявив, Україна досягла значного прогресу в реалізації власного потенціалу з видобутку сланцевого газу.

На засіданні українсько-американської робочої групи також обговорювали енергетичну безпеку в Євразії, позицію США та ЄС щодо "Південного потоку", управління українською ГТС та її фінансування модернізації, шляхи диверсифікації енергопостачання в Україну та реформування НАК "Нафтогаз України".

Крім того, міністр провів зустріч з керівником провідної консалтингової компанії у галузі енергетики IHS CERA Деніелом Єргіном.

Зазначимо, раніше Бойко заявив, що Україна при реалізації проектів з видобутку сланцевого газу враховуватиме досвід США.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся