Україна запропонувала Туреччині створити орган для боротьби зі "злодіями в законі"

Україна запропонувала Туреччині створити орган для боротьби зі "злодіями в законі"
Фото: зустріч представників поліції України та Туреччини (twitter.com/MVS_UA)

Міждержавна контактна група буде створена між чотирма країнами - Україна-Туреччина-Азербайджан-Грузія

Для боротьби зі "злодіями в законі" Україна пропонує створити міждержавну контактну групу, до якої увійдуть чотири країни. Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови Національної поліції України В'ячеслава Аброськіна з головою Національної поліції Туреччини Джелалом Узулкаєм, передає прес-служба МВС.

Зазначається, що контактна група буде створена між чотирма країнами - Україна-Туреччина-Азербайджан-Грузія.

"Для України важливо продовжувати співпрацю із Туреччиною у боротьбі з транскордонною організованою злочинністю та "злодіями у законі". Важливо, що у цьому питанні ми маємо спільне бачення - лише жорсткі кроки", - зазначив Аброськін.

Як зазначили в МВС, також сторони обговорили співробітництво у правоохоронній сфері, боротьбу з організованою злочинністю та злодіями в законі. Крім того, йшлося продовження програм із методичної та матеріально-технічної допомоги для Нацполіції.

Україна запропонувала Туреччині створити орган для боротьби зі "злодіями в законі"

Нагадаємо, 4 вересня Україна і Туреччина підписали меморандум про співпрацю між правоохоронними органами. За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Україна підтримує Туреччину у боротьбі з тероризмом. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся