Україна - Японія: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Україна - Японія: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: тренування збірної України перед матчем з Японією (twitter.com/FFUKRAINE)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію товариського поєдинку

Україна - Японія. Онлайн-трансляція поєдинку почнеться на РБК-Україна о 15:20, а дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Збірна України проведе другий контрольний поєдинок у 2018 році, в якому зустрінеться з командою Японії. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі мінімальну перевагу на боці "синьо-жовтих".

27 березня 15:20
Бельгія, Льєж, стадіон "Моріс Дюфран"

Матч завершено 2:1

90 + 5 хв. Усе! Звучить фінальний свисток! Перемога!

90 хв. Японія влаштовує справжній навал на ворота збірної України. Тримайтесь хлопці!

82 хв. Бєсєдін пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, але м'яч потрапив у захисника збірної Японії.

80 хв. І ще трохи замін: Сея Накадзіма вийшов замість Гаку Сібасакі. Також з поля пішов Макото Хасебе, вийшов Кенто Місао.

78 хв. Ротань і Циганков виходять на поле замість Коноплянки і Зінченко. Для Руслана цей матч став сотим у футболці збірної України.

68 хв. ГОООООЛ - 2:1! Знову виходимо вперед! Караваєв забиває дебютний гол у футболці збірної України.

Коноплянка скинув м'яч в штрафну, короваю вдало набіг на м'яч і пробив у кут воріт, Кавасима не зміг врятувати свою команду.

63 хв. І ще одна заміна в складі збірної Японії: Макіно пішов, на поле вийшов в гру Томо Угадзін; У грі з'явився Юя Кубо замість Кейсуке Хонда.

64 хв. Потрійна заміна від Шевченка: Замість Соболя вийшов Матвієнко, Буяльський посів замість Малиновського і Бутко замість Караваєва.

59 хв. Харагусі отримав жовту картку за симуляцію.

56 хв. У складі збірної Японії сталася заміна: Кобаяші вийшов замість Сугімото.

54 хв. Жовту отримує Соболь за фол проти Сакаї.

50 хв. Обидві збірні досить бадьоро починають другий тайм.

49 хв. Коноплянка виконав удар з кутового, Кавасима помилився на виході, але ніхто з гравців збірної України не зміг пробити по воротах.

47 хв. Відразу з атаки починає команда Японії, але в підсумку на виході м'яч забрав Пятов.

46 хв. Розпочався другий тайм. Поїхали!

45 + 2 хв. Звучить свисток на перерву.

45 + 1 хв. Ордець отримав жовту картку за грубу гру в центрі поля.

41 хв. Гол. Японія зрівнює рахунок у матчі! Ми пропускаємо на стандарті, як і у попередньому поєдинку проти Саудівської Аравії.

35 хв. Малиновський закидав у штрафну, Бєсєдін в боротьбі із захисником не зміг дістатися до м'яча і в підсумку його в руки спокійно забрав Кавасима.

32 хв. Щільно обороняється збірна Японія, команда України через це все частіше змушена атакувати через фланги.

29 мин. Еех! Марлос розганяв атаку, але Малиновський пробив повз ворота.

26 хв. Темп матчу зараз трохи впав.

21 хв. ГОООЛ Ракицького виводить збірну України вперед! Ярослав пробив з-за меж штрафного і м'яч після рикошету від голови Уеди полетів під поперечину.

16 хв. Який момент у збірної України! Бєсєдін навішував, м'яч потрапив в Сакаї і відлетів в поперечину.

13 хв. Малиновський після скидки від Коноплянки пробив по воротах, але м'яч не влучив у ціль.

10 хв. Коноплянка прорвався по флангу і виконав простріл у воротарський, Кавасима зіграв на виході.

5 хв. П'ятов спокійно зіграв на виході і забрав м'яч.

4 хв. Збірна України цей матч почала досить бадьоро. Гравці збірної Японії поки роблять помилки в передачах.

2 хв. Відразу починаємо з атаки: Коноплянка пройшов по лівому флангу і виконав передачу в центр штрафного майданчика, проте ніхто з партнерів на цей пас не пішов.

1 хв. Поєдинок розпочався! З центра поля розіграли м'яч японці.

- Команди виходять на поле. Звучать гімни країн.

- Стартові склади:

Україна: П’ятов (к), Соболь, Ракіцький, Ордець, Бутко, Степаненко, Маліновський, Коноплянка, Зінченко, Марлос, Бєсєдін
Запасні: Бойко, Хачеріді, Матвієнко, Кравець, Ротань, Циганков, Караваєв, Буяльський, Петряк

Японія: Кавасіма, Нагатомо, Макіно, Сакаї, Уеда, Ямагучі, Хасебе (к), Шібасакі, Хонда, Харагучі, Шугімото

- Збірна України вже прибула на стадіон "Моріс Дюфран".

- Футболісти та тренери збірної України здійснили ранкову прогулянку у парку біля льєжського готелю.

Фото Олександра Гливинського/ФФУ

- Матч із Японією може стати для Руслана Ротаня сотим у складі національної збірної України.

Фото Павла Кубанова/ФФУ

- Збірна України, як і в матчі проти Саудівської Аравії, зіграє в жовтій формі, воротар одягнеться в салатовий. Команда Японії вийде на поле в синьому комплекті, воротар одягне помаранчеву форму.

Після першого товариського поєдинку української команди в новому році проти Саудівської Аравії (1:1), який проходив в іпанській Марбельї, у колективі Андрія Шевченка відбулися кадрові зміни.

Через пошкодження до Києва відбув захисник "Динамо" Микита Бурда. Крім того, троє футболістів вирушили до табору молодіжної збірної.

Потренувавшись в Іспанії після матчу з аравійцями, наша команда перелетіла до Бельгії, де і пройде поєдинок з японцями.

Японія пройшла азійський відбір і тепер готується до ЧС-2018. 23 березня японці в Льєжі у компенсований час вирвали внічию у товариському матчі проти Малі (1:1).

Після цього поєдинку команда продовжила відновлення. Японці провели відкрите тренування, під час якого влаштували автограф-сесію і поспілкувались зі своїми шанувальниками.

Своїй національній команді не допоможе оборонець Марселя та збірної Японії Хірокі. Захисник пропустить товариську зустріч із українцями через травму, яку він зазнав в матчі Ліги 1 проти "Ліона".

До сьогоднішнього матчу збірні України та Японії зустрічалися один з одним двічі, обидва матчі були товариськими. У 2002 році в місті Осака мінімальну перемогу здобули господарі. А вже за три роки матч на "НСК Олімпійський" завершився тріумфом "жовто-синіх".

Нагадаємо, раніше збірна України у товариському матчі зіграла внічию з учасником чемпіонату світу 2018 року Саудівською Аравією. Поєдинок пройшов на муніципальному стадіоні Марбельї і завершився з рахунком 1:1.