Україна зупинила агресора тільки на "голому ентузіазмі", - Порошенко

НовиниПолітика    28.10.2016 - 12:57
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
На депозитах лежать сотні мільйонів залишків власних коштів місцевих бюджетів, - Порошенко  Порошенко анонсував "непрості" переговори з Туском, Юнкером та Шульцем

Велику підтримку в боротьбі з агресором Україні надають міжнародні партнери

Україна зупинила агресора тільки на "голому ентузіазмі". Про це сьогодні заявив президент України Петро Порошенко, повідомляє телеканал "112 Україна".

За словами Порошенка, за 2,5 роки Україні вдалося створити з нуля власну армію, яка є 100% дуже важливим елементом української незалежності.

"Руйнуючи українську армію, попередня влада руйнувала нашу незалежність. І ми зустріли російську агресію без армії, без техніки і зупинили агресора тільки на голому ентузіазмі. Та сьогодні можна стверджувати, що український воїн нагодований, одягнений, взутий, навчений, озброєний. І ми зробили все можливе, щоб і грошове забезпечення було на гідному рівні", - сказав Порошенко.

Він також зазначив допомогу міжнародних партнерів у боротьбі з агресором.

"Ми створили міжнародну коаліцію, яка на сьогоднішній день міцно забезпечує ізоляцію агресора і повну підтримку України. Як би важко не було, які б інші виклики не стояли б перед світом", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МЗС України закликає ООН активізувати протидію агресії РФ.

Читайте в розділі

У Мін'юсті готові до дискусій щодо оптимізації процесу ліквідації юросіб

Парламент не місце для зведення рахунків з допомогою бійок чи провокацій, - Москаленко

США збільшать військову допомогу Україні у 2017 році до 350 млн доларів

On Top