ru ua

Україна офіційно звернулася до Росспоживнагляду щодо проведення зустрічі з питання заборони імпорту продукції Roshen

Україна звернулася з офіційним листом до керівництва Росспоживнагляду про термінову зустріч для вирішення питання щодо заборони ввезення продукції компанії Roshen до Російської Федерації. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у коментарі телеканалам, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку).

"Ми як уряд, який відстоює інтереси національних товаровиробників, прийняли перші офіційні міри у відповідь - як тільки з'явилося офіційне повідомлення, ми надіслали офіційний лист керівнику Росспоживнагляду з проханням про термінову зустріч, для того щоб врегулювати всі питання, які були озвучені офіційно", - зазначив Прасолов.

При цьому він наголосив, що тепер питання заборони ввезення продукції українського виробника кондитерських виробів вийшло на офіційний рівень.

"Раніше були неофіційні заяви, ми діяли через посольство України в Російській Федерації, а зараз ми діємо через уряд", - підкреслив Ігор Прасолов.

Читайте також: Україна приступає до консультацій з Росією щодо заборони імпорту продукції Roshen

За його словами, на сьогодні українська сторона готова до діалогу з колегами з Росії і зацікавлена в оперативному вирішенні зазначеного вище питання.

"Ми направили лист і чекаємо відповіді від російської сторони стосовно зустрічі. Наші спеціалісти готові, ми зібрали всі необхідні документи, компанія Roshen надала нам сертифікати якості. Ми хочемо зрозуміти, що ж відбулося насправді", - зазначив міністр.

При цьому він звернув увагу, що Росспоживнагляд незадоволений якістю продукції цієї компанії, яка виготовлена саме на території України, що є досить дивним, зважаючи на те, що на всіх підприємствах компанії діють однакові стандарти якості.

"Наскільки мені відомо, і ми провели попереднє дослідження, на всіх підприємствах компанії не тільки в Україні, але й в Росії та Прибалтиці, діють одні й ті самі стандарти якості, тому ситуація незрозуміла. Саме тому ми хочемо якнайшвидше з цим розібратися і відмінити заборону на постачання нашої продукції в Росію", - наголосив Ігор Прасолов.