ru ua

Україна приступає до консультацій з Росією щодо заборони імпорту продукції Roshen

Україна приступає до консультацій з Росією щодо заборони імпорту продукції Roshen. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Україна буде діяти досить оперативно в цьому питанні. Як тільки стала відома інформація, що паном Онищенко зроблено заяву, відразу ж була створена робоча група, - сказав міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов. - Ситуація, яка виникла, торкається інтересів понад 8 тисяч працівників наших підприємств, може відбитися на сальдо торгового балансу, загрожує зменшенням податкових відрахувань на всіх рівнях".

При цьому він підкреслив, що Україна буде вести виважену політику для недопущення загострення торговельних відносин між двома країнами.

Читайте також: Росспоживнагляд виявив в продукції Roshen канцерогени

"Алгоритм дій такий: будуть проведені консультації з російською стороною, ми зробимо запит і вивчимо офіційні результати експертизи, а далі будемо вести переговори про інспектування наших підприємств фахівцями Росспоживнагляду. За результатами інспекції, буде вирішуватися питання про відновлення експорту української продукції на ринок РФ. Наші фахівці готові виїхати на переговори до Москви в будь-який час, як тільки ми домовимося з російською стороною. Ми будемо наполягати на об'єктивності і відстоювати національні інтереси", - пояснив Прасолов.

Інспекція Росспоживнагляду фабрик Roshen, проходитиме на підприємствах Києва, Вінниці, Кременчука та Маріуполя.