Україна зобов'язана продемонструвати, що є незалежною і суверенною державою, - Медведчук

Україна зобов'язана продемонструвати, що є незалежною і суверенною державою. Про це заявив лідер Громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук, передає прес-служба руху.

"Влада, судячи із заяв її представників, тверезо оцінила згубні наслідки для економіки України, які несе підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом і вступ до зони вільної торгівлі. Наступним кроком має стати висновок, що таке підписання не лише антиконституційне і в корені суперечить національним інтересам України, але і неможливе", - відзначив Медведчук.

Політик нагадує, що більше року тому Громадський рух "Український вибір" "нав'язало" політикам дискусію про геополітичний вибір України.

"Ми проводили просвітницьку роботу, роз'яснюючи переваги та економічні вигоди приєднання України до Митного союзу і загрози для економіки у разі асоційованого членства в ЄС. Наші заяви і активні дії викликали широкий політичний резонанс, змусили громадськість задуматися, чим обернеться для України підписання цього документу", - зазначає Медведчук.

При цьому політик упевнений, що угода про асоціацію з ЄС не повинна бути підписана.

"Я переконаний, що угода про асоціацію, яка поставить хрест на незалежності України і перетворить її на аграрно-сировинний придаток Євросоюзу, не може і не має бути підписана. Україна зобов'язана продемонструвати, що є незалежною і суверенною державою, здатною самостійно здійснювати державну політику та відстоювати національні інтереси, політичні та економічні права своїх громадян", - додав лідер "Українського вибору".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся