Україна налагодить телерадіомовлення на Крим із двох вишок у 2018

Україна налагодить телерадіомовлення на Крим із двох вишок у 2018
Фото: телевежа в Чаплинці (facebook.com/s.kostynskyi)

Нацрада організує в Криму цифрове мовлення перших 5 українських телеканалів і 7 радіостанцій

У 2018 році українська влада має намір налагодити телемовлення на Крим із двох вишок і організувати трансляцію семи українських радіостанцій. Про це повіомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський у своєму Facebook.

Зокрема він розповів про запуск телевежі в селищі Чаплинка, розташованому в Херсонській області, неподалік від адміністративної межі з анексованим Росією Кримом.

"Символічно відкрили нову фазу розвитку українського телерадіомовлення на півдні Херсонської області та на територію Криму", - прокоментував цю подію Костинський.

За його словами, сигнал із Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район Автономної Республіки Крим.

 

ЧАПЛИНКА: РОЗПОЧАТА НОВА ФАЗА РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ НА КРИМ Разом з головою Херсонської ОДА Андрій Гордєєв і керівником Ко...

Опубліковано Сергієм Костинським 15 грудня 2017 р.

Костинський також розповів, що в першій половині 2018 року висота вежі в Чаплинці має бути збільшена з 92 до 133 метрів. Крім того, наступного року Нацрада планує організувати в Криму цифрове мовлення пакету з перших п'яти українських телеканалів. Мовлення ще двох телеканалів на Крим буде аналоговим. Також у 2018 році Україна почне передавати в Крим сигнал до семи радіостанцій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Криму пообіцяли оперативно блокувати будь-які спроби України розгорнути на півострові власне радіомовлення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся