Україна та Литва посилять співпрацю у сфері енергетичної безпеки

Україна та Литва посилять співпрацю у сфері енергетичної безпеки
Фото: співпраця з Литвою (Міністерство енергетики та вугільної промисловості)

Також обговорили підготовку спільного меморандуму щодо енергетичної безпеки

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталя Бойко провела зустріч з заступником міністра закордонних справ Литовської Республіки Дарюсом Скусявічюсом, під час якої вони обговорили посилення двостороннього співробітництва України та Литви. Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Бойко здійснила одноденне відрядження до міста Вільнюс (Литовська Республіка). На зустрічі з Скусявічюсом вона обговорила питання енергетичної безпеки та приєднання України до Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки.

Під час зустрічі також обговорили підсумки навчань із захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, які проведено в Україні у жовтні цього року.

Також Бойко провела зустріч із заступником міністра енергетики Сімонасом Шатунасом. Вони обговорили підготовку спільного меморандуму щодо енергетичної безпеки. Окрему увагу приділили питанню протидії реалізації проектів будівництва газопроводів, спрямованих на посилення залежності країн Європи від російського природного газу та зменшення ролі України як транзитера для експорту енергоносіїв до Європи.

Україна та Литва посилять співпрацю в напрямку енергетичної безпеки Заступник Міністра енергетики та вугільної промис...

Опубліковано Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 14 листопад 2017 р.

Нагадаємо, 14 листопада директор економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолій Амелін заявив, що у лютому 2018 року Україна і США повинні спільно представити план досягнення Україною енергетичної незалежності від Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся