Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу Фото: збірна України

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу Україна - Кіпр почнеться РБК-Україна в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Команда Фоменко починає 2016 рік з домашньої гри з кіпрською командою.

24 березня, 21:00
Одеса, "Чорноморець"
Україна - Кіпр, 1:0
Гол: Степаненко, 40
Україна: Бойко, Шевчук, Путівцев, Кучер, Федецький, Ротань, Степаненко, Гармаш, Гусєв, Ярмоленко, Зозуля
Кіпр: Панайи, Деметриу, Жуніор, Лайифис, Олександру, Артиматас, Лабан, Хараламбидис, Макрідіс, Ефрем, Митидис

87 хв. Штанга! Сотириу вийшов на ударну позицію і пробив у стійку воріт!

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу81 хв. Каралампос поміняв Лабан, а Каменюка вийшов замість Шевчука.

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу78 хв. Енглезу змінив у грі Хараламбидиса.

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу71 хв. Сотирио вийшов замість Митидиса, а Тимощук - Степаненко.

69 хв. Після непоганої атаки українців м'яч опинився у Кравця, який скинув під удар Малишева, який відправив м'яч вище воріт.

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу64 хв. Зозуля залишає поле і виходить Кравець.

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу61 хв. Деметріо збиває Зозулю.

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу58 хв. Замість Ефрема на поле вийшов Макрис.

55 хв. Коваленко міг забивати, але його удар головою виявився трохи неточним. А Панайи знову невпевнено зіграв на виході.

52 хв. Дуже наполегливо розпочинають другий тайм кіпріоти. Багато серйозної боротьби, як для спарингу.

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу46 хв. Петряк, Малишев і Коваленко виходять замість Гармаша, Ротаня і Гусєва.

Починається другий тайм

Перерва

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу40 хв. ГОЛ! СТЕПАНЕНКО! Зозуля пробив головою, Панайи відбив прямо на Степаненко, який в цей раз зумів пробити повз воротаря!

Україна - Кіпр: онлайн-трансляція матчу39 хв. Лабан грубо зіграв проти Ярмоленка.

34 хв. Ще один дальній удар - в цей раз від Ярмоленка. М'яч пройшов вище воріт.

29 хв. Ох! Степаненко першим встиг на добивання удару Зозулі, але Панайи зумів відбити удар півзахисника з дуже близької відстані!

24 хв. Швидкий випад українців завершився можливістю забити від Ярмоленка, але четверо захисників зуміли заблокувати м'яч.

20 хв. Ох! Митидис опинився з м'ячем у центрі нашого штрафного, але пробив не сильно і в руки Бойко.

16 хв. Набагато більше володіють м'ячем українці. Поки щоправда, серйозних моментів немає. Але тиск є і це приємно радує.

7 хв. Ще одна атака наших пройшла. Шевчук головою скидав під удар Ярмоленку, але удар того заблокував захисник.

3 хв. Жуніор дуже невдало віддавав назад на голкіпера, але Панайи встиг обігнати Зозулю і вибити м'яч.

Команди на полі, починаємо!

Голкіпер збірної України Денис Бойко:

"Я не знаю, які ментально кіпріоти, але може бути, вони дійсно десь трохи схожі на жителів тієї країни, де я зараз граю. Але в четвер все це буде видно по матчу. Я вважаю, що на цю збірну потрібно налаштовуватися дуже серйозно, тому що зараз всі команди вміють грати і показувати хороший футбол. Тим більше, що це товариська гра, і ніщо не буде тяжіти над нами, над суперником".

В першу чергу, сьогоднішній матч є перевіркою для української збірної. Кіпр - суперник цілком по силам Україні. Так що, головною метою Фоменко на цей поєдинок буде можливість перевірити форму гравців і рівень їх ігрових зв'язків.

Матч проти Кіпру буде зіграний без кількох лідерів. Коноплянка лікується від травми, отриманої в грі за "Севілью" в чемпіонаті Іспанії. Хачеріді також не зіграє через травму. Селезньова не викликали в збірну. Так що, на багатьох позиція будуть грати або найближчі резервісти, або Фоменко буде шукати іншу модель гри, що менш імовірно.

Селезньова, який став одним з авторів перемоги над Словенією в плей-офф, на вістрі замінить його колишній колега по "Дніпру" Зозуля, який зараз знаходиться у відмінній формі. Коноплянку ймовірно замінить молодий Коваленко, який отримав останнім часом великий кредит довіри в "Шахтарі", а зараз має шанс показати себе у збірній.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко:

"За всю тренерську кар'єру у збірній у мене не було такої ситуації. У Хачеріді ангіна, він сидить на уколах, Риболовля травмований, Коноплянка теж, хоча він і гол забив, і виглядав непогано в матчі з "Вільярреалом", Ракицький отримав травму. Сподіваємося, що будуть здорові і після збору".